Freemake Video Converter

Freemake Video Converter

Ücretsiz
En popüler video formatları için video dönüştürmek ücretsiz
Kullanıcı puanı
4.1  (267 oy)
Oyunuz
Puan
4.6
En güncel sürüm:
4.1.10 (Tüm)
Bu program 9 ödül aldı
AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, 3GP, DVD, MP3, iPod, iPhone, PSP, Android, rip & burn DVD, Flash FLV & SWF, Blu-ray dönüştürmek ve YouTube için ücretsiz video dönüştürücü ile yükleme video ücretsiz dönüştürme!
Apple, Sony ve Android cihazlar için videoları Optimize etmek. İPod Classic, iPod Touch, iPod Nano, iPod 5G, iPhone, iPad, Sony PSP, PS2, PS3, BlackBerry, Samsung, Nokia, Xbox, Apple TV, Android mobil cihazlar için videoları dönüştürmek, akıllı telefonlar
Freemake en hızlı hiç video dönüştürme ve daha az CPU kullanım için hem CUDA ve DXVA teknolojileri entegre özellikleri tek ücretsiz video dönüştürücü. Yazılım otomatik olarak daha iyi dönüşüm sonuçları için CUDA/off ve DXVA optimum dönüşüm parametreleri ve anahtarları algılar.
Bedava video filmleri dönüştürmek için Blu-ray formatı ve yanık Yüksek kaliteli BDs. Blu-ray herhangi bir video, ses, Fotoğraf, URLs dışarı diskler. Birden fazla Blu-ray kopya ve HDD için ISO bir görüntü veya Blu-ray klasör olarak video sonuçlandı ray Blu kaydedin.
Dönüşüm parametreleri özelleştirerek çıktı sonucu toplam kontrol altına almak. Video ve ses kodekler kurulması, çerçeve boyutu, vb kendi hazır oluşturun. Bir simge seçin ve özel ücretsiz video dönüştürücü ile daha fazla kullanım için hazır mısın kaydedin.
Bilgi güncellenme tarihi: