Freemake Video Converter

Freemake Video Converter

חינם
להמיר וידאו חינם הפופולרי ביותר פורמטים של וידאו
דירוג המשתמשים
4.1  (267 הצבעות)
הדירוג שלך
ציון
4.6
הגרסה האחרונה:
4.1.10 (לראות את כל)
תוכנה זו קיבלה 9 פרסים
להמיר וידאו חינם כדי AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, 3GP, DVD, MP3, iPod, iPhone, PSP, Android, ריפ & לשרוף DVD, להמיר את Flash FLV & SWF, לשרוף בלו-ריי, להעלות YouTube עם חינם ממיר וידאו!
אופטימיזציה של וידאו עבור Apple, Sony, Android התקנים. להמיר קטעי וידאו חינם כדי iPod Classic, iPod Touch, iPod Nano, iPod 5G, iPhone, iPad, Sony PSP, PS2, PS3, BlackBerry, סמסונג, נוקיה, Xbox, Apple TV, Android מכשירים ניידים, טלפונים חכמים
Freemake רק חינם ממיר וידאו תכונות משולבות שתי CUDA ו DXVA טכנולוגיות בקצב המהיר ביותר אי פעם המרת וידאו ופחות CPU שימוש. התוכנה מזהה באופן אוטומטי אופטימלי המרה הפרמטרים מתגי הפעלה/כיבוי CUDA ו DXVA לטוב המרה תוצאות.
להמיר את סרטי וידאו Blu-ray בפורמט ולשרוף באיכות גבוהה BDs בחינם. יצירת דיסקי Blu-ray של כל קלט תכנים: וידאו, אודיו, תמונות, URLs. לשרוף מרובים בלו-ריי עותקים ולשמור את גרמו בלו-ריי, וידאו HDD כמו ISO תמונה או Blu-ray תיקייה.
קח שליטה מוחלטת על התוצאה הפלט על-ידי התאמה אישית של הפרמטרים המרה. יצירת הגדרות קבועות מראש שלך על ידי יצירת וידאו codec שמע, גודל מסגרת, וכו'. בחר סמל, להציל אותך אישית מראש עבור שימוש נוסף עם ממיר וידאו חינם שלנו.
המידע עודכן בתאריך: