Freemake Video Converter

Freemake Video Converter

رایگان
تبدیل تصویری رایگان به محبوب ترین فرمت های ویدیویی
امتیازدهی کاربر
4.1  (267 رأی)
رأی شما
نمره
4.6
آخرین نسخه:
4.1.10 (دیدن همه)
این برنامه 9 جایزه دریافت کرد
تبدیل تصویری رایگان برای AVI های MP4 های WMV های MKV های MPEG های 3GP های DVD های MP3 های iPod های iPhone های PSP های Android, rip & burn DVD تبدیل به Flash FLV و SWF رایت Blu-ray و ها به YouTube با ما رایگان video converter!
بهینه سازی ویدئوها برای اپل و سونی و Android دستگاه. تبدیل فیلم ها رایگان به iPod Classic های iPod Touch های iPod Nano های iPod 5G های iPhone های iPad های Sony PSP های PS2 های PS3 های BlackBerry, سامسونگ, نوکیا, Xbox های Apple TV های Android دستگاه های تلفن همراه, گوشی های هوشمند
Freemake تنها رایگان مبدل ویدئویی است که ویژگی های یکپارچه هر دو CUDA و DXVA فن آوری برای سریع ترین تا کنون تبدیل ویدیو و کمتر CPU استفاده است. این نرم افزار به طور خودکار تشخیص مطلوب تبدیل پارامترها و سوئیچ روشن/خاموش CUDA و DXVA برای تبدیل بهتر نتایج.
تبدیل فیلم های خود را به فیلم های Blu-ray با فرمت و رایت با کیفیت بالا BDs به صورت رایگان. ایجاد دیسکهای Blu-ray از هر ورودی محتوا: تصویری, صوتی, عکس, URLs. سوختگی های متعدد Blu-ray را کپی و ذخیره منجر به Blu-ray تصویری به HDD به عنوان یک ISO تصویر و یا Blu-ray پوشه.
کنترل کل نتیجه خروجی های سفارشی تبدیل پارامترهای. ایجاد ایستگاه از پیش تنظیم خود را با ایجاد ویدئو و کدک های صوتی با اندازه قاب ، را انتخاب کنید یک آیکون و شما ذخیره از پیش تعیین شده سفارشی برای استفاده بیشتر با ما رایگان video converter.
اطلاعات به روز شده در:

دانلود برای مک