Freemake Video Converter

Freemake Video Converter

Darmowy
Konwersja wideo do najpopularniejszych formatów wideo
Ocena
4.1  (267 głosy)
Twój głos
Wynik
4.6
Najnowsza wersja:
4.1.10 (Zobacz wszystkie)
Ten program otrzymał 9 nagrody
Konwersja wideo do AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, 3GP, DVD, MP3, iPod, iPhone, PSP, Android, przepisać i przepalać DVD, przekształcić w Flash FLV & SWF, nagrywanie Blu-ray, a także pobrać na YouTube z pomocą naszego darmowego konwertera wideo!
Zoptymalizować wideo do Apple, Sony i urządzeń Android. Konwersja wideo za darmo dla iPod Classic, iPod Touch, iPod Nano, iPod 5G, iPhone, iPad, Sony PSP, PS2, PS3, BlackBerry, Samsung, nokia, Xbox, Apple TV, Android urządzeń mobilnych, smartfonów
Freemake jest jedynym bezpłatny konwerter wideo, który ma zintegrowane jak CUDA i DXVA technologii do szybkiej konwersji plików wideo i mniej CPU użytkowania. Oprogramowanie automatycznie określa optymalne parametry konwersji i włącza/wyłącza CUDA i DXVA dla lepszego wyniku konwersji.
Konwertować filmy w Blu-ray formacie i nagrywać wysokiej jakości BDs za darmo. Tworzyć płyty Blu-ray z dowolnego wejścia treści: wideo, audio, zdjęcia, URLs. Nagrać kilka płyt Blu-ray i kopie i zachować otrzymany na Blu-ray wideo w HDD jak obraz ISO lub folderu Blu-ray.
Przejmij pełną kontrolę końcowego wyniku, dostosowując parametry konwersji. Tworzenie własnych ustawień tworzenie kodeków audio i wideo, Rozmiar ramki, itp. Wybierz ikonę, aby zapisać ustawienia użytkownika do dalszego korzystania z pomocą naszego darmowego konwertera wideo.
Aktualizacja informacji: