Freemake Video Converter

Freemake Video Converter

Zdarma
Převod videa zdarma na nejpopulárnější video formáty
Hodnocení
4.1  (267 hlasů)
Váš hlas
Skóre
4.6
Poslední verze:
4.1.10 (Zobrazit všechny)
Tento program obdržel 9 ocenění
Převést video zdarma AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, 3GP, DVD, MP3, iPod, iPhone, PSP, Android, rip & burn DVD, převést do Flash FLV & SWF, vypálit Blu-ray, a nahrát na YouTube s naší bezplatné video konvertor!
Optimalizace videa pro Apple, Sony, a Android zařízení. Převod videa zdarma iPod Classic, iPod Touch, iPod Nano, iPod 5G, iPhone, iPad, Sony PSP, PS2, PS3, BlackBerry, Samsung, Nokia, Xbox, Apple TV, Android mobilní zařízení, smartphony
Freemake je jediný volný video converter, které má integrované funkce pro oba CUDA a DXVA technologie pro nejrychlejší někdy video konverze a méně CPU použití. Software automaticky detekuje optimální parametry pro převod a vypínače on/off CUDA a DXVA pro lepší výsledky konverze.
Převést vaše filmy do video formátu Blu-ray a vypalování vysoce kvalitní BDs zdarma. Vytvořit Blu-ray disků z libovolného vstupního obsahu: video, audio, fotografie, URLs. Spálit více Blu-ray kopie a uložit vyústila Blu-ray video HDD jako ISO obraz nebo Blu-ray složku.
Převzít úplnou kontrolu výstupního výsledek přizpůsobením parametrů převodu. Vytvořte si vlastní předvolby vytvořením video a audio kodeky, velikost rámu, atd. Vyberte ikonu, a zachránit si vlastní nastavení pro další použití s naší bezplatné video konvertor.
Informace aktualizovány:

Ke stažení pro Mac